Studio Wokalne PANDORA

Miejskie Centrum Kultury, Ostrowiec Świętokrzyski

Studio Wokalne PANDORA

Najważniejsze informacje

Organizator Miejskie Centrum Kultury
Kiedy poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach 14.00-18.00
środy w godzinach 14.00-16.00
Miejsce Miejskie Centrum Kultury, Ostrowiec Świętokrzyski

Zajęcia w Studiu Wokalnym Pandora obejmują szeroki zakres wiedzy i umiejętności wokalnych – emisję, dykcję, prawidłowy oddech i postawę ciała, interpretację piosenek, umiejętności sceniczne (praca z mikrofonem, współpraca z akustykiem, strój, wyraz sceniczny), opracowanie melodyczne piosenek z własną, nie odtwarzaną interpretacją, improwizacje, wokalizy, próby i umiejętności zapisu własnych kompozycji, kształcenie słuchu, poczucia rytmu, frazowanie, i wiele innych aspektów, które wyłaniają się w trakcie indywidualnych spotkań. Członkami sekcji są dzieci i młodzież w wieku od 5 do 20 lat.

PANDORA uczestniczy bardzo intensywnie w życiu kulturalnym naszego miasta. Imprezy plenerowe, jubileusze, ważne uroczystości historyczne, święta narodowe, uroczystości edukacyjne, koncerty charytatywne, festyny to tylko wybrane formy działalności artystycznej młodych wokalistów. PANDORA to również recitale i koncerty online.

Ważną częścią pracy sekcji jest również przygotowanie oraz udział w konkursach i festiwalach na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Członkowie PANDORY biorą też udział w programach telewizyjnych np. w THE VOICE KIDS (Julia Tłuczkiewicz, Matylda Szklarska). Zdecydowanie można te dwie młode wokalistki nazwać ambasadorami naszego miasta. Julia Tłuczkiewicz, zdobyła tytuł TALENT ŚWIĘTOKRZYSKI.

śpiew
Taekwondo
zajęcia sport sztuki walki
Taekwondo
Osiedle Stawki 35

Zobacz szczegóły

Nauka pływania
zajęcia sport na basenie
Nauka pływania

Zobacz szczegóły

Pole dance
zajęcia sport siłownia / fitness
Pole dance
Osiedle Ogrody 28

Zobacz szczegóły

Kickboxing
zajęcia sport sztuki walki
Osiedle Ogrody 28,

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej