Koncert legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo
Koncert legendarnego zespołu Stare…

Centrum Tradycji Hutnictwa

lip 1
Teatr: Superprodukcja - spektakl komediowy - Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków
Teatr: Superprodukcja - spektakl k…

Centrum Tradycji Hutnictwa

wrz 21

Co dzieje się w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Ostrowiec Świętokrzyski to miejsce, gdzie każdego roku odbywa się wiele wydarzeń o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Obecną listę tego, co dzieje się w mieście możecie znaleźć na naszej stronie. Wydarzenia, warsztaty czy wystawy pogrupowane są w odpowiednie kategorie, co pozwala łatwo odnaleźć to, czego szukamy.

Ostrowiec Świętokrzyski - Imprezy i koncerty 2024

W Ostrowcu Świętokrzyskim jak w wielu innych miejscowościach, co rok organizowane są różne imprezy, mające na celu promocję firm czy lokalnych dobrodziejstw. Koncerty i imprezy masowe są wielkim przedsięwzięciem i wymagają ogromnego nakładu pracy, ale zorganizowanie dużego eventu, najczęściej kończy się zadowoleniem i uznaniem mieszkańców, co dodaje otuchy w trudniejszych chwilach. Za powstawanie takich wydarzeń najczęściej odpowiadają lokalne domy kultury i instytucje publiczne.

Kalendarium wydarzeń

Na przestrzeni wszystkich 12 miesięcy w Ostrowcu Świętokrzyskim organizowana jest duża liczba koncertów, imprez, pikników, warsztatów czy wystaw - dzięki naszej stronie możecie śledzić, co w najbliższym czasie będzie się działo w mieście. Każda miejscowość posiada swoje unikatowe, wyjątkowe wydarzenia, które odbywają cyklicznie każdego roku i Ostrowiec Świętokrzyski nie stanowi tu wyjątku - bogata kultura i ogromne zaangażowanie lokalnej społeczności pozwala celebrować, wyjątkowe dla regionu, święta.