PRACOWNIA RZEŹBY I CERAMIKI

Miejskie Centrum Kultury, Ostrowiec Świętokrzyski

PRACOWNIA RZEŹBY I CERAMIKI

Najważniejsze informacje

Organizator Miejskie Centrum Kultury
Kiedy w poniedziałek
grupa 7 (dorośli) w godz. 15.00-17.00,
grupa 1 (dzieci) w godz. 17.00-18.15,


we wtorek
grupa 4 (dorośli) – 10.00-12.00,


w środę
grupa 2 (dorośli) – 15.30-17.30,
grupa 3 (dorośli) – 18.00-20.00,


w czwartek.
grupa 8 (dorośli) – 12.00-14.00,
grupa 5 (dorośli)- 16.00-18.00,


w piątek.
grupa 6 (dzieci) – 14.15-15.30.
Miejsce Miejskie Centrum Kultury, Ostrowiec Świętokrzyski

Warsztaty organizowane w pracowni mają przede wszystkim inspirować do działania i poszukiwania nowych, ciekawych i wartościowych form spędzania wolnego czasu. Każdy może spróbować swoich sił w rozmaitych działaniach twórczych, tych związanych z ceramiką oraz tych związanych z rzeźbą. Zróżnicowane zadania i duża swoboda twórcza sprawiają, że każdy odwiedzający pracownię odnajdzie coś dla siebie, coś co przyniesie mu radość, spełnienie i satysfakcję.

Zajęcia kierowane są zarówno do tych, którzy dotąd nie zetknęli się jeszcze z rzeźbą jako taką, jak i do osób, które miały już okazję spotkać się z tą formą sztuki i chcą poszerzać swoje horyzonty. Zapraszamy osoby chętne w różnym wieku i z różnym doświadczeniem. Dzieci i dorosłych, starszych i młodszych, kobiety i mężczyzn – tu nie ma ograniczeń.

Pracownia rozwija się prężnie i z każdym miesiącem rozszerza swoje pole działania. Z każdym dniem powstają nowe formy przestrzenne i płaskorzeźby w postaci brył ceramicznych i odlewów gipsowych. Zakosztować można w bardziej tradycyjnych i nowoczesnych formach ekspresji, więc czy interesują Cię prehistoryczne sposoby lepienia, czy wirtuozeria w wydobyciu kształtów przez wielkich mistrzów renesansu i baroku, czy instalacje rzeźbiarskie, a może environment, asamblaż… cokolwiek Cię pasjonuje jest to miejsce dla Ciebie. Liczy się radość tworzenia, emocje pierwszych kształtów i efektów. To tu zakosztujesz przyjemności obcowania z różnym materiałem, poznasz faktury, struktury, koloru i niecodzienny kontakt rąk z gliną, drewnem, papierem, gipsem, metalem.

rzeźba
Taekwondo
zajęcia sport sztuki walki
Taekwondo
Osiedle Stawki 35

Zobacz szczegóły

Nauka pływania
zajęcia sport na basenie
Nauka pływania

Zobacz szczegóły

Pole dance
zajęcia sport siłownia / fitness
Pole dance
Osiedle Ogrody 28

Zobacz szczegóły

Kickboxing
zajęcia sport sztuki walki
Osiedle Ogrody 28,

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej