Chór dziecięcy WIOLINKI

Miejskie Centrum Kultury, Ostrowiec Świętokrzyski

Chór dziecięcy WIOLINKI

Najważniejsze informacje

Organizator Miejskie Centrum Kultury
Kiedy Spotkania Chóru dziecięcego WIOLINKI odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki od godzinach od 16.00 do 18.00.
Miejsce Miejskie Centrum Kultury, Ostrowiec Świętokrzyski

Ideą chóru jest przygotowanie dzieci i młodzieży do aktywności kulturalnej oraz rozbudzanie zamiłowania do muzyki i śpiewu, rozwijanie talentów i budowanie poczucia własnej wartości.

Podczas zajęć dzieci mają możliwość słuchania muzyki i przeżywania jej poprzez śpiew i ruch, uczą się rytmiki, ćwiczą dykcję, jak również poznają podstawy ruchu scenicznego. Dyrygentka stara się aby podczas nauki dzieci dobrze się bawiły i odczuwały radość z tego co robią.

W repertuarze chóru dominują piosenki dziecięce dopasowane do wieku uczestników, ale też pieśni patriotyczne, kolędy i pastorałki, a także starannie wybrane utwory z repertuaru rozrywkowego.

Celem zajęć chóralnych jest przede wszystkim rozśpiewanie i umuzykalnianie dzieci, przybliżanie im wartościowego repertuaru, wyszukiwanie i kształtowanie solistów poprzez indywidualne lekcje emisji głosu, oswajanie dzieci i młodzieży ze sceną poprzez udział w koncertach i występach podczas uroczystości i wydarzeń lokalnych.

nauka śpiewu
Taekwondo
zajęcia sport sztuki walki
Taekwondo
Osiedle Stawki 35

Zobacz szczegóły

Nauka pływania
zajęcia sport na basenie
Nauka pływania

Zobacz szczegóły

Pole dance
zajęcia sport siłownia / fitness
Pole dance
Osiedle Ogrody 28

Zobacz szczegóły

Kickboxing
zajęcia sport sztuki walki
Osiedle Ogrody 28,

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej